Alla intressen iFokus
iFokus
Lilla Myggan

Lilla Myggan

Hej! Är en kvinna på 45 år som just hittade hit till i Fokus! Kul att ha ett ställe att dela tankar och få information på.

Har alltid varit intresserad av medialitet och övernaturligt, men har på nåt sätt lyckats trycka undan det hela mitt liv. Man har haft så mycket annat runtomkring sig som har tagit upp tiden, hus, hem , barn och en massa massa problem i livet.

Gick i alla fall en helgkurs i våras " prova på din mediala förmåga", efter det så känns det som att jag fick en aha upplevelse, kändes på nåt sätt som att hitta hem. Har inga förkunskaper och vet inte riktigt om jag är på rätt väg i mina val, provar olika kurser och lärare och hoppas plocka dom olika godbitarna i allt för att sedan gå min egen väg. Tycker att det är som en djungel ibland där ute, en säger si en annan så, svårt att veta vad man ska ta till sig men man får väl gå på magkänsla.

Kul att hittat hit i alla fallGlad

 

 

Medlem sedan:
2011-12-04
Antal inloggningar
5
Född
1966
Kön
Kvinna
Skrivna inlägg
0
Skrivna kommentarer
0
Fådda gillningar
0
Senast aktiv:
2020-09-05 03:09

Medlem i 2 sajter

Medaljer