Alla intressen iFokus
iFokus
Wolfheart

Wolfheart

Hej ifokus!


Sara heter jag bor i Borås.

Skulle nog kalla mig själv för en öppensinnad estetjävel och nördig person, som gillar saker som att hitta på historier, skriva, poesi, litteratur, naturen, historia, psyoklogi, filosofi, magi, folktro, mystik, feminism, allmäna rättigheter, umgås med fina vänner, (eller mig själv för den delen), fika/baka, pyssla, konst, musik, med mera!

Är ingen översocial människa, gillar både mitt eget sällskap och andras, är väl en något udda person som går sin egen väg och försöker att inte bry sig om vad andra tycker, jag har nyligen på allvar börjat fundera på om man inte ska och bli häxa, ;) haha. Så på denna sida är häxor i fokus nåt jag tycker är väldigt spännande att gå in på!

Dessutom, det spelar ingen roll hur man klär sig eller är, så länge man har vett i skallen och beter sig så mot folk som man själv vill bli behandlad!

Säg gärna hej om du vill.

Mvh sara.



Medlem sedan:
2012-12-16
Antal inloggningar
15
Född
-
Kön
-
Skrivna inlägg
0
Skrivna kommentarer
6
Fådda gillningar
0
Senast aktiv:
2020-09-05 03:09

Medlem i 2 sajter

Medaljer