
MsTibbs
MsTibbs är en värmlandstös på snart 24 somrar, som är typ 24/7 online. Jag går också ofta i skogen, sover i tält, badar eller gullar med roliga djur jag hittar här och var. Fladdermus är det fränaste jag hittat hittills :). Norska fjällen är görbra att promenera och åka längdskidor i.
Jag är folkpartist, LUFfare, kristen, bisexuell, badkruka, har AD/HD och Aspergers Syndrom (Ja, jag vet att du kanske inte vet vad det är. Tänk autism light, datanörd slash ensamvarg, typ). Jag har gjort lumpen och lyssnar på all sorts musik; garna synth eller Michael Jackson. Jag har hittills jobbat två somrar på Arvikafestivalen och lär åka dit i år igen. Jag tycker om att läsa fräst fakta eller Stephen King. Jag använder självklart Mac de gånger jag inte tecknar/målar på papper eller duk.
Jag är på nätet typ jämt, exempelvis på:
http://www.freewebs.com/mstibbs
http://mstibbs.stripgenerator.com
http://www.lunarstorm.se/mstibbs
http://www.aspergerforum.se också som MsTibbs
Sammanfattningsvis: Kufisk konstnärssjäl som gillar djur och natur,rödfärgat hår och konstiga kläder. Jag klottrar på mina händer istället för på papper fastän jag är "vuxen". Whatever lixom? Palla komma ihåg att ta med den där kom-i-håg-lappen, som jag ändå aldrig kommer ihåg, att jag skulle komma ihåg? That's ADHD in a box, dude! :)
Medlem sedan:
2008-05-07
Antal inloggningar
0
Född
1984
Kön
Kvinna
Skrivna inlägg
0
Skrivna kommentarer
2
Fådda gillningar
0
Senast aktiv:
2020-09-05 03:09