knixie
En glad och knasig tjej av årsmodell 85 från Örebro. Gift med världens bästa man och tillsammans har vi en underbar dotter. Nu väntar vi ett syskon till vår dotter, blir tätt men det ska bli rolligt! Jag älskar min familj och mina vänner. Jag tycker om design, scrapbooking, photoshop och bloggdesign. Jag älskar sommaren sol och bad!
Jag bloggar på: http://josefineeriksson.com
Jag bloggar mest om min vardag, mina tankar och intressen. Nu även lite om min ADHD som jag nyligen fått reda på att jag har.
Sista tiden har ni fått sätt mer scrapbook i min blogg och det är något som jag tycker är väldigt kul när tiden tillåter. Just nu har jag inte så mycket val än att sitta stil. Scrapbooking är något som jag är nybörjare på... joo det är jag om man jämför med andra... För er som bara vill kolla mina scrapbookinlägg kan trycka på Scrapbooking i menyn högst upp så slipper ni se allt annat ;-) Jag gör också en del Blogdesigner! De hittar ni också i menyn högst upp. Kolla gärna runt!
