ros1
Hej! Jag är kvinna på 45år lever ensam 2 ungdomar som är utflugna. Man eller kvinna spelar ingen roll det är kompisar jag söker.
Om mej så har jag för dåligt med vänner att hitta på saker att göra även ringa o prata med eller hälsa på. Jag presenterar mej och hittar du något som du känner vi har gemensamt intresse är du välkommem att höra av dej.
Jag trivs med att idrotta låt er inte skrämmas o tro jag är jätte proffsig o vrålsnabb, det är jag inte tempo och distanser kan vi kompromissa om. Cykla- landsväg,Längdskidor,Simma,Jogga. Promenera i terräng vårt svenska landskap har mycket att erbjuda. Långfärdsåkning på skridskor vore mycket roligt men det har jag ingen erfarenhet av kanske har du det.
Har trädgård tycker om blommor ute och inne.
Jag bor i skaraborg